Larionovs un Fjodorovs sagādā “Energa” uzvaru

Šovakar Polijas hokeja līgas spēlēs laukumā devās pieci Latvijas hokejisti.

Latvijas uzbrucēju Denisa Fjodorova un Daņilas Larionova pārstāvētā komanda Torunas “Energa” ar rezultātu 3:1 mājās apspēlēja “STS Sanok”.

Fjodorovs atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Savukārt, Larionovs izcēlās ar vārtu guvumu.

Fjodorovs atklāja mača rezultātu 15. minūtē, bet otrās trešdaļas 4. minūtē viņš piespēlēja Larionovam, kad viņš panāca 2:0.

Šosezon Fjodorovs 11 spēlēs ticis pie desmit punktiem (5+5), bet Larionovs tikpat cīņās nopelnījis četrus punktus (2+2).

“Energa” ierindojusies 4. vietā ar 19 punktiem.

Citā mačā Kristapa Jākobsona Aušvicas “Unia” viesos ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) atzina “GKS Katowice” pārākumu.

Jākobsonam punktus sakrāt neizdevās.

Šajā sezonā aizsargs 11 spēlēs nopelnījis piecus punktus (0+5).

“Unia” ar 24 punktiem 11 cīņās ierindojas otrajā vietā līgā.

Visbeidzot, Ričarda Bernharda un Raivo Freidenfelda “JKH GKS Jastrzebie” viesos … Sosnovecas “Zaglebie” ar rezultātu (2:1, 2:2,

Bernhards 3. perioda 11. minūtē realizēja vairākumu, uzstādot mača gala rezultātu. Freidenfelds pirmajā periodā atdeva rezultatīvu piespēli, tiekot pie pirmā punkta šosezon.

Bernhardam 11 spēlēs četri punkti (3+1), bet Freidenfelds astoņās cīņās atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“JKH GKS Jastrzebie” ar 16 punktiem desmit spēlēs atrodas 4. vietā līgā.