Lapinskim pirmie vārti sezonā, Punnenovs paliek rezervē

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēli aizvadīja latviešu vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne”.

Lozannas klubs savā laukumā ar rezultātu 1:3 zaudēja Rapersvilas komandai. Punnenovs bija rezervē, bet Ķēniņš spēlēja 4. maiņā un rezultativitātes punktus nenopelnīja. Ķēniņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 16 minūtēm.

Tikmēr citā mačā Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” tikās ar EV “Zug” hokejistiem. Uzvaru ar rezultātu 3:2 pagarinājumā izcīnīja Langnavas hokejisti.

Lapinskis pirmā perioda 19. minūtē atklāja spēles rezultātu, panākot 1:0. Latviešu uzbrucējs spēlēja otrajā maiņā. Uzbrucējs laukumā pavadīja nedaudz vairāk par 14 minūtēm un izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.

Turnīra tabulā Lozannas klubs ar 16 punktiem atrodas 6. vietā, savukārt Langnavas komanda ar 11 punktiem ieņem 13. vietu.