Lapinska “Tigers” papildlaikā zaudē Šveices čempionei

Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā ar (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās čempionei Ženēvas “Servette”.

Lapinskis sev atvēlētajās deviņās ar pusi minūtēs sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1” un veica vienu metienu pa vārtiem.

Šosezon Lapinskis 14 mačos ticis pie vieniem vārtiem.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” viesos ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) pārspēja “HC Ajoie”.

Balcers 13:16 minūtēs guva vārtus, četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un nopelnīja pozitīvu lietderību “+1”.

Pēc spēles beigām, protokolā tika veiktas izmaiņas un uz Balceru tika pierakstīts “Lions” pirmais vārtu guvums.

Šosezon Balcers 14 spēlēs sakrājis 13 (8+5) punktus.

Roberta Cjunska pārstāvētā “Lugano” ar rezultātu 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) viesos pārliecinoši uzvarēja “EHC Biel-Bienne”.

Cjunskis, spēlējot otrajā virknējumā, vienreiz meta pa vārtiem, divus raidījumus bloķēja, tika pie negatīvas lietderības “-1”,  kā arī zaudēja vienīgo iemetienu, uz laukuma pavadot desmit minūtes un 12 sekundes.

Cjunskis trīs spēlēs guvis vienus vārtus.

Visbeidzot, “EHC Kloten” bez savainotā Denisa Smirnova mājās zaudēja “EV Zug” ar 1:4 (0:3, 0:0, 1:1).