Kuldas “Slavia” uzvar pirmajā 1/8 fināla spēlē pret Ozola komandu

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pirmajā Play-off 1/8 fināla sērijas spēlē aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” viesos ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās uzbrucēja Edgara Kuldas Prāgas “Slavia”.

Rezultāts sērijā līdz divām uzvarām kļuvis 1-0 “Slavia” labā.

Ozols uz ledus pavadītajās 21:17 minūtēs bloķēja trīs metienus un noslēdza cīņu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem netika.

Kulda nospēlētajās 19:40 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 11 no 24 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 49 spēlēs regulārajā sezonā guva 12 vārtus un atdeva 23 piespēles. Vienā mačā Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā Kulda punktus neguva.

“Dukla” ar 72 punktiem 52 mačos ierindojās astotajā pozīcijā, bet “Slavia” ar 70 punktiem 52 spēlēs ieņēma 9. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 6. martā, taču trešā spēle, ja nepieciešams, norisināsies dienu vēlāk, 7. martā.