Edgaram Kuldam piespēle Čehijā, Ozola un Bērziņa klubi svin uzvaras

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas mačā Latvijas uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia”  komanda ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0) viesos pēcspēles metienos izcīnīja uzvaru pār “Trebic” vienību.

Kulda šajā mačā 21 minūtē un septiņās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus pretinieku raidījumus, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon uzbrucējs 12 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis piecas piespēles, bet “Slavia” ar deviņiem punktiem 12 mačos atrodas 12. vietā līgā.

Uzvaru izcīnīja Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”, kas viesos ar rezultātu 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pārspēja “HC Sokolov” klubu.

Ozols šajā spēlē uz laukuma atradās 16 minūtes un 15 sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs 12 cīņās nopelnījis vārtu guvumu un trīs rezultatīvas piespēles, bet “Dukla” ar 22 punktiem 12 mačos ierindojas ceturtajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Frenka Razgala Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar rezultātu 0:3 (0:0, 0:2, 0:1) piekāpās Prostejovas “Jestrabi” vienībai.

Razgals šajā mačā 12 minūtēs un 13 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon uzbrucējs 12 spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, bet “Torax Poruba 2011” ar 28 punktiem 12 cīņās atrodas pirmajā vietā līgā.

Visbeidzot, Daniela Bērziņa “VHK Vsetin” komanda ar rezultātu 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) viesos uzveica “SC Kolin” klubu.

Bērziņš šajā mačā 17 minūtēs un 53 sekundēs vienu reizu meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus, uzvarēja 50% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šajā sezonā deviņās cīņās izcēlies ar diviem vārtiem un četrām piespēlēm, bet “VHK Vsetin” ar 28 punktiem 12 spēlēs ierindojas otrajā pozīcijā līgā.