Kuldam liels spēles laiks un “-1”, Bērziņam liela aktivitāte

Šovakar Čehijas pēc spēka otrajā līgā mačus aizvadīja četri Latvijas hokejisti.

Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Kolinas “SC Marimex”.

Ozols pie punktiem netika, taču nospēlētajās 14:10 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un vienu metienu bloķēja.

Šosezon 16 spēlēs Ozols guvis vienus vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” piekāpās Litomerices “Stadion” ar 1:4 (0:2, 0:1, 1:1).

Bērziņš uz ledus pavadītajās 19 minūtēs trīsreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja 13 no 26 iemetieniem (50%).

Šosezon Bērziņš 13 mačos sakrājis septiņus punktus (3+4).

Savukārt, Edgara Kuldas Prāgas “Slavia” atzina Prerovas “Zubr” pārākumu ar rezultātu 2:4 (1:1, 0:1, 1:2).

Kulda sev atvēlētajās 21 minūtē un 14 sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem (50%) un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Kulda šosezon 15 spēlēs atzīmējies ar trīs vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Visbeidzot, Ostravas “Torax Poruba 2011” bez uzbrucēja Frenka Razgala sastāvā papildlaikā ar 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) apspēlēja “Trebic”.