Site icon Hokeja ziņas

Kulda atnes uzvaru papildlaikā latviešu derbijā (VIDEO)

Edgars Kulda, Hokejazinas.com

Edgars Kulda | Foto: Lukáš Bajgar, Ostravas “Torax Poruba 2011”

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja uzbrucēju Patrika Zabusova un Raula Ozollapas Pršerovas “Zubr”.

Kulda overtaimā guva uzvaru nesošos vārtus. Uzbrucējs nospēlētajās 19:03 minūtēs veica trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja deviņus no 16 iemetieniem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Ozols sev atvēlētajās teju 20 minūtēs bloķēja divus metienus.

Tikmēr Jansons 16 minūtēs un 46 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Kulda 13 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, Ozola kontā 13 mačos četri punkti (1+3), savukārt Jansons 13 mačos ticis pie trīs piespēlēm.

Zabusovs atdeva rezultatīvu piespēli vienīgajos vārtos.

Uzbrucējs nospēlētajās 18:27 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, saņēma divas soda minūtes un pozitīvu lietderību “+1”.

Šodien spēlē piedalījās arī 19 gadus vecais Ozollapa, kurš sev atvēlētajās četrās minūtēs un 25 sekundēs ar neko ievērības cienīgu neizcēlās.

Zabusovs 12 spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Ozollapa divās spēlēs punktus nav guvis.

Trīs latviešu pārstāvētā “Dukla” nākamo spēli aizvadīs 23. oktobrī pret Litomerices “Stadion”, kamēr Zabusova un Ozollapas “Zubr” paralēli spēkosies ar Kristera Zvaguļa Prāgas “Slavia”.

Citā mačā uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar 3:4 piekāpās Homutovas “Pirati”.

Razgals uz ledus pavadītajās 14:40 minūtēs iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs 14 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba 2011” nākamais mačs paredzēts 23. oktobrī pret Kolīnas “Marimex”.