Krollim gols Ungārijā, Voris ielaiž sešus vārtus zaudējumā

Šovakar Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) mačā Latvijas aizsarga Nika Kroļļa pārstāvētā Debrečenas “DEAC” komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) piekāpās Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak” vienībai.

Krollis šajā mačā guva vārtus, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu atstāja ar neitrālu lietderības koeficientu.

13 spēlēs Krollis izcēlies ar trim vārtu guvumiem, bet Debrečenas komanda 13 mačos nopelnījusi 14 punktus un atrodas astotajā vietā līgā.

Tikmēr Svars šajā cīņā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu .

Aizsargs šosezon 13 mačos ticis pie vārtu guvuma un divām rezultatīvām piespēlēm, bet “Acelbikak” ar 13 punktiem 14 cīņās ierindojas priekšpēdējā, devītajā vietā Erste Liga.

Citā mačā Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda izbraukumā ar rezultātu 3:6 (0:1, 1:2, 2:3) zaudēja “Ujpest” klubam.

Voris šajā spēlē apstādināja 16 no 21 pretinieku metiena.

Šosezon Voris 12 spēlēs atvairījis 91,6% metienu, ielaižot vidēji 2,94 ripas spēlē.

“DVTK Jegesmedvek” ar 21 punktu 13 spēlēs atrodas ceturtajā vietā Ungārijas līgā.

Visbeidzot, uzbrucēja Kirila Galohas Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club” vienība viesos ar rezultātu 4:5 (2:0, 1:2, 1:2, 0:0, 0:1) cieta zaudējumu “Ferencvaros” komandai.

Galoha šajā spēlē pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja četras soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

13 mačos uzbrucējs nopelnījis 16 punktus (8+8), bet “Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar 19 punktiem 13 cīņās ierindojas piektajā vietā Erste Liga.