Krastenbergs un Marenis rezultatīvi Zviedrijā

Latvijas izlases uzbrucēji Renārs Krastenbergs un Rihards Marenis šovakar izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm komandu uzvarās Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan).

Krastenberga pārstāvētā “Sodertalje SK” mājās ar 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) apspēlēja ”Mora”. Latviešu uzbrucējs 28. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu. Krastenbergam šī bija trešā rezultatīvā piespēle sezonas aizvadītajās septiņās spēlēs.

Tāpat ar rezultatīvu piespēli atzīmējās arī Rihards Marenis, palīdzot Ērnšeldsvīkas ”MoDo”, ko pārstāv Latvijas izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis, savā laukumā ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) sakaut ”Tingsryd”. Gudēlvskis šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Marenis izcēlās ar rezultatīvu piespēli 54. minūtē, kad asistēja komandas ceturtajā vārtu guvumā. Latviešu uzbrucējs septiņos mačos ir sakrājis septiņus (2+5) rezultativitātes punktus.

Panākumu šovakar svinēja arī uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsālas ”Almtuna”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) pieveikt ”AIK”.

Golovkovs šoreiz palika bez rezultativitātes punktiem. Šosezon sešos mačos latviešu hokejists ir atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan