Krastenbergs un Daugaviņš turpina būt līderi; Mitens atnes uzvaru

Šovakar kārtējās spēles tika aizvadītas Slovākijas Ekstralīgā, un laukumā devās vairāki latviešu hokejisti.

Uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Renāra Krastenberga pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” savā laukumā tikās ar HKM “Zvolen” klubu, kurā spēlē aizsargs Kristofers Bindulis. Uzvaru ar 5:4 izcīnīja “Dukla” komanda.

Daugaviņš aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Uzbrucējam rezultatīva piespēle arī uzvaras vārtu guvumā trešā perioda pēdējā minūtē. Kopumā viņš izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja vienu noraidījumu.

Krastenbergs arī spēlēja pirmajā maiņā un guva vienus vārtus, kad otrajā periodā realizēja skaitlisko vairākumu. Uzbrucējs izdarīja septiņus metienus un nopelnīja vienu noraidījumu.

Bindulis šajā spēlē bija pirmās maiņas aizsargs un palika bez rezultativitātes punktiem. Viņa rēķinā trīs metieni pa vārtiem.

Uzbrucēja Haralda Egles pārstāvētā Bratislavas “Slovan” izbraukumā tikās ar “Liptovsky Mikulas” un piekāpās pagarinājumā ar 1:2.

Egle šajā spēlē bija otrās maiņas uzbrucējs un palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucēja rēķinā četri metieni un lietderība “-1”.

Savukārt aizsarga Markusa Komula pārstāvētā “Nove Zamky” savā laukumā tikās ar vārtsarga Mareka Mitena pārstāvēto “Spisska Nova Ves” un piekāpās ar rezultātu 2:5.

Komuls bija otrās maiņas aizsargs un palika bez punktiem. Aizsargs izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-1”.

Mitens šajā spēlē bija pamatvārtsargs un atvairīja 16 no 18 metieniem.