Krastenbergs un Bičevskis rezultatīvi piespēlē IceHL mačos

Šovakar Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Renāra Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers” izbraukumā tikās ar Voralbergas “Pioneers” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:1.

Krastenbergs spēlēja pirmajā maiņā un trešā perioda vidū atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs aizvadītajā mačā izdarīja četrus, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Citā mačā Māris Bičevskis, kurš pārstāv Ļubļanas “Olimpija”, viesos tikās ar “Val Pusteria” klubu un piedzīvoja zaudējumu ar 3:6.

Bičevskis aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un pirmajā periodā asistēja savas komandas otro vārtu guvumā. Uzbrucējam lietderības koeficents mačā bija “-1”.

Vēl vienā spēlē Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV” savā laukumā uzņēma Zinta Naura Zuševica Vīnes “Capitals” un piedzīvoja zaudējumu ar 3:4.

Kulda spēlēja trešajā aizsargu pārī un šajā mačā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”, savukārt Zuševics palika ārpus spēles pieteikuma.