Krastenbergs rezultatīvs pret Gudļevski, ”MoDo” pārbrauc pāri AIK un atgūst vadību sērijā

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) ceturtdaļfināla piektajā spēlē pret latviešu vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvēto Ērnšeldsvīkas “MoDo”.

Neskatoties uz Krastenberga rezultatīvo sniegumu, ”MoDo” ar Gudļevski vārtos, spēlējot mājās, svinēja graujošu panākumu pār Solnas AIK ar 8:3 (1:1, 3:0, 4:2) un sērijā atguva vadību (3-2). Ērnšeldsvīkas klubam nepieciešama vairs tikai viena uzvara, lai iekļūtu nākamajā kārtā.

Latvijas izlases uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli izcēlās 54. minūtē, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja AIK pēdējā vārtu guvumā un palīdzēja viesiem panākt uz tablo 3:6.

Krastenbergs nospēlēja 12 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā divas reizes apdraudēja Gudļevska sargāto cietoksni un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs regulārajā sezonā 45 spēlēs guva septiņus vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles, bet septiņos izslēgšanas mačos ir nopelnījis piecus (1+4) punktus.

Tikmēr Gudļevskis atvairīja 22 no 25 (88%) pretinieku izpildītajiem metieniem. Latvijas izlases vārtsargs šovakar nedaudz uzlaboja savu atvairīto metienu procentu izslēgšanas spēlēs – iepriekš aizvadītajos divos mačos Gudļevskis bija neitralizējis 87,2% metienu un ielaidis 2,44 ripas.

Gudļevskis regulārajā sezonā devās laukumā 39 spēlēs, kurās tika galā 92,0% pretinieku metienu un vidēji ielaida 1,88 ripas.

Nākamā sērijas spēle notiks 27. martā (pulksten 20:00). Tā paredzēta AIK laukumā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan