Krastenbergs rezultatīvs AIK uzvarā, Semjonovam vārti

Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls Maksims šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Solnas AIK uzvarā, bet uzbrucējs Renārs Krastenbergs panākumu kaldināja ar rezultatīvu piespēli.

Krastenberga un Semjonova pārstāvētā AIK izbraukumā ar 5:1 (1:0, 1:1, 3:0) sakāva “Vasteras” un sagādāja pretiniekiem otro zaudējumu divās dienās.

24 gadus vecais Krastenbergs 17. minūtē asistēja AIK pirmajā vārtu guvumā un palīdzēja komandai atklāt mača rezultātu.

Latviešu uzbrucējs nospēlēja 13 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Krastenbergs AIK rindās septiņos mačos ir sakrājis sešus (3+3) punktus. Kopumā Latvijas izlases uzbrucēja kontā šosezon 34 spēlēs ir 16 (5+11) punkti.

Savukārt Semjonovs, kuram ir Zviedrijas pilsonība, 55. minūtē guva AIK pēdējos vārtus un panāca 5:1.

22 gadus vecais uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 32 sekundes, divas reizes apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, bloķējot trīs pretinieku metienus un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Semjonovs 38 mačos ir sakrājis astoņus (4+4) punktus.

AIK ar 55 punktiem 41 spēlē ieņem astoto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan