Krastenbergs rezultatīvs, “AIK” uzvar un iekļūst ceturtdaļfinālā

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) astotdaļfināla otrajā spēlē Latvijas uzbrucēja Renāra Krastenberga Solnas “AIK” vienība ar rezultātu 5:2 (0:1, 4:1, 1:0) viesos uzvarēja Upsālas “Almtuna” vienību.

Krastenbergs šajā mačā uz ledus atradās precīzi 15 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs ar piespēli izcēlās otrā perioda 15. minūtē, palīdzot komandai panākt rezultātu 4:1.

Šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs Krastenbergs guva septiņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles, bet divos Play-off mačos hokejistam vārti un piespēle.

“AIK” uzvarējuši sērijā ar rezultātu 2-0. Nākamajā kārtā Krastenberga vienība cīnīsies pret Kristera Gudļevska Ernšeldsvīkas “MoDo”.