Krastenbergs iesāk Allsvenskan Play-off ar vārtiem un uzvaru (VIDEO)

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) astotdaļfināla pirmajā spēlē Latvijas uzbrucēja Renāra Krastenberga Solnas “AIK” vienība ar rezultātu 5:2 (4:0, 0:1, 1:1) mājās uzvarēja Upsālas “Almtuna” vienību.

Krastenbergs šajā mačā 11 minūtēs un trīs sekundēs guva vārtus, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, izpildīja spēka paņēmienu un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs ar precīzo metienu izcēlās pirmā perioda 17. minūtē, realizējot skaitllisko pārsvaru. Krastenbergs guva ceturtos “AIK” komandas vārtus. Piespēli vārtu guvumā nopelnīja arī bijušā Latvijas izlases hokejista Aleksandra Semjonova dēls Maksims Semjonovs.

Šajā regulārajā sezonā 45 spēlēs Krastenbergs guva septiņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.