Krastenbergs iemet Gudļevskim, rezultatīvs arī Golovkovs (VIDEO)

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan) mačā pret vārtsarga Kristera Gudļevska pārstāvēto Ērnšeldsvīkas ”MoDo”. Tikmēr citā spēlē ar rezultatīvu piespēli atzīmējās uzbrucējs Georgs Golovkovs.

Gudļevska pārstāvētā ”MoDo” mājās ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) uzveica Krastenberga pārstāvēto ”Sodertalje” un svinēja jau 13. panākumu pēc kārtas.

Krastenbergs 35. minūtē pārspēja Gudļevski un guva komandas vienīgos vārtus. Viņam šis bija tikai otrais precīzais metiens sezonā. Latviešu uzbrucējs izpildīja četrus metienus pa sava tautieša vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Krastenbergs 24 mačos ir sakrājis deviņus (2+7) punktus.

Gudļevskis atvairīja 26 no 27 (96,29%) pretinieku metieniem.

Citā spēlē uzbrucēja Georga Golovkova pārstāvētā Upsālas ”Almtuna” savā laukumā ar 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pārspēja ”Kristianstad”.

Golovkovs mača sestajā minūtē asistēja komandas uzvaras vārtu guvumā. Latvijas izlases uzbrucējs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šosezon Golovkovs 25 mačos ir nopelnījis 15 (6+9) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan