SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Krastenbergs: Ar Videlu uzreiz atradām kopīgu valodu

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kurš šovasar pārcēlās uz Zviedrijas pēc spēka 2. līgas (Allsvenskan) klubu ”Sodertalje SK”, sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” atklājis, ka viņam ļoti patīk Zviedrijas hokejs un ka iejušanās jaunajā komandā nesagādāja problēmas.

”Sarunas sākās vasaras ievadā. Bet nebija tā, ka noliktu galdā konkrētu piedāvājumu, jo pats gribēju paskatīties, kādas ir iespējas, kas notiek tirgū,” atzina Krastenbergs. ”Gribēju saprast savu ceļu un padomāt ilgāk. Augusta sākumā aizgāja nopietnākas sarunas.”

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Latvijas izlases uzbrucējam iejušanās jaunajā komandā nesagādāja nekādas problēmas. ”Iedzīvoties jaunajā komandā bija ļoti viegli. Varbūt nostrādāja arī tas, ka mājas ir šķietami tepat blakus. Pārsteidza, cik zviedri ir atsaucīgi un atbalstoši,” norādīja 23 gadus vecais hokejists.

Krastenbergs pārbaudes mačos tika iespēlēts ”Sodertalje SK” otrajā virknējumā kopā ar Rīgas ”Dinamo” bijušo uzbrucēju Līnusu Videlu. ”Ar Videlu uzreiz atradām kopīgu valodu. Varējām apspriest viņa Rīgas laikus.”

”Man ļoti patīk Zviedrijas hokejs – daudz jāslido, daudz vari spēlēt ar ripu. Hoķis te ir diezgan augstā līmenī,” ar iespaidiem par Allsvenskan līmeni dalījās Latvijas izlases viens no līderiem. ”Cik runāju ar komandas biedriem, te vieglu spēļu nav – visi var uzvarēt visus. Nav kā Austrijā, kad pret apakšgala komandām varēji uzvarēt 90% spēļu. Te tā nav.”

Allsvenskan jaunā sezona sāksies jau rītvakar. Gaidāmajā sezonā Zviedrijas 2. līgā spēlēs četri latviešu hokejisti – ne tikai Krastenbergs, bet arī vārtsargs Kristers Gudļevskis, kā arī uzbrucēji Rihards Marenis un Georgs Golovkovs.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)