Krastenbergs apšauda sava bijušā kluba vārtus

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šovakar izcēlās ar ļoti aktīvu sniegumu Zviedrijas pēc spēka 2. līgā (Allsvenskan) mačā pret savu bijušo klubu ”Sodertalje”.

Solnas AIK, spēlējot izbraukumā, mačā pret Krastenberga bijušo klubu piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). ”Sodertalje” uzvaras ripu iemeta trīs sekundes pirms otrā perioda beigām.

Krastenbergs laukumā pavadīja 17 minūtes un 38 sekundes, izpildot piecus metienus (otrais lielākais rādītājs komandā) un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šī bija pirmā spēle, kurā Latvijas izlases uzbrucējs palika bez punktiem AIK rindās. Solnas kluba sastāvā četrās spēlēs Krastenbergs ir atzīmējies ar trīs gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Pirms tam latviešu uzbrucējs ”Sodertalje” rindās 27 mačos sakrāja vien desmit (2+8) punktus.

Tikmēr Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Aleksandra Semjonova dēls Maksims spēlē pret ”Sodertalje” 11 minūšu un 18 sekunžu laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderību.

AIK ar 49 punktiem 38 spēlēs ieņem devīto vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Allsvenskan