Krastenbergam trīs metieni Allsvenskan spēlē, noskaidroti Play-off pāri

Šovakar Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) spēlē Latvijas uzbrucēja Renāra Krastenberga Solnas “AIK” vienība ar rezultātu 1:4 (0:0, 1:2, 0:2) mājās piekāpās “Tingsryd” vienībai.

Krastenbergs šajā mačā 14 minūtēs un 58 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon 45 spēlēs Krastenbergs guvis septiņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

“AIK” klubs ar 65 punktiem 52 cīņās atrodas desmitajā pozīcijā līgā. “AIK” astotdaļfinālā cīnīsies ar Upsālas “Almtuna” vienību.

Citā mačā Georga Golovkova “Sodertalje SK” komanda mājās ar rezultātu 3:4 (0:3, 1:0, 2:0, 0:0, 0:1) piekāpās “Bjorkloven” vienībai.

Golovkovs šajā spēlē nepiedalījās

Šosezon 50 spēlēs Golovkovam 11 vārtu guvumi un 24 rezultatīvas piespēles.

“Sodertalje SK” klubs ar 95 punktiem 52 spēlēs ierindojas piektajā vietā Allsvenskan. “Sodertalje SK” ceturtdaļfinālā cīnīsies ar “Djurgarden” vienību.

Visbeidzot, Kristera Gudļevska Ērnšeldsvīkas “MoDo” ar rezultātu 5:1 (1:2, 0:0, 3:0) mājās pārspēja “Karlskoga” klubu.

Gudļevskis šajā spēlē atradās rezervē.

Šosezon Latvijas vārtsargs 37 spēlēs ticis galā ar 92,0% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 1,88 vārtus.

“MoDo” ar 109 punktiem 52 cīņās ierindojas pirmajā pozīcijā līgā. “MoDo” ceturtdaļfinālā spēkosies ar turnīra tabulā viszemāk esošo komandu, kas izcīnīs uzvaru astotdaļfināla sērijā.