Krastenbergam Grācā divi vārti; Bičevskim Ļubļanā piespēle

Šovakar Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL) spēles aizvadīja divas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Grācas “Moser Medical 99ers” ar Renāru Krastenbergu sastāvā savā laukumā tikās ar Lincas “Black Wings” un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 3:2.

Krastenbergs šajā mačā vispirms otrajā periodā vairākumā panāca 2:1, bet pagarinājuma 2. minūtē Grācas komandai atnesa uzvaru, gūstot trešos vārtus. Uzbrucējs, kurš spēlēja otrajā maiņā, kopumā šajā mačā izdarīja trīs metienus pa vārtiem.

Citā spēlē Ļubļanas “Olimpija”, kuras rindās spēlēja Māris Bičevskis, savās mājās tikās ar Bolcano “Foxes” un izcīnīja uzvaru ar 3:0.

Bičevskis aizvadītajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un pirmajā periodā atdeva rezultatīvu piespēli. Uzbrucējam kopumā divi metieni pa vārtiem, kā arī viens noraidījums.