Krastenbergam divi punkti ”99ers” zaudējumā, rezultatīvs arī Bičevskis

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs šovakar atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Austrijas augstākajā hokeja līgā (IceHL). Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Māris Bičevskis.

Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers” mājās ar 3:4 (0:2, 1:0, 2:2) piekāpās “Asiago”.

Latvijas hokejists 33. minūtē asistēja “Moser Medical 99ers” pirmajā vārtu guvumā, bet trešā perioda ievadā izcēlās ar rezultatīvu piespēli arī mājinieku otrajos vārtos.

Krastenbergs izdarīja sešus(!!!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs “Moser Medical 99ers” rindās 27 spēlēs izcēlies ar 12 precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

“Moser Medical 99ers” ar 32 punktiem 45 mačos atrodas pēdējā, 13. pozīcijā IceHL.

Uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Ļubļanas “Olimpija”, spēlējot mājās, bullīšos ar 4:5 (1:3, 2:1, 1:0, 0:0, 0:1) atzina Zalcburgas “Red Bull” pārākumu.

Latvijas hokejists 15. minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Olimpija” pirmajā vārtu guvumā.

Bičevskis trīsreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 43 spēlēs guvis 11 vārtus un 23 reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

“Olimpija” ar 66 punktiem 45 mačos ieņem devīto pozīciju.

“Villacher SV”, spēlējot bez aizsarga Artūra Kuldas, savā laukumā ar 7:3 (0:0, 3:2, 4:1) sagrāva Bolcano “Foxes”.

Kulda 43 spēlēs atzīmējies ar diviem precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

“Villacher SV” ar 74 punktiem 45 mačos iekārtojusies ceturtajā vietā.

Savukārt Vīnes “Capitals” bez uzbrucēja Zinta Naura Zuševica sastāvā mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās Klāgenfurtes “Athletic Sports Club”.

Zuševics deviņās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Capitals” ar 48 punktiem 46 mačos ierindojas 11. pozīcijā 13 komandu konkurencē.