Krastenberga “Moser Medical 99ers” izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Šovakar Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) mačā Latvijas uzbrucēja Renāra Krastenberga pārstāvētā Grācas “Moser Medical 99ers” komanda izbraukumā tikās ar Vīnes “Capitals”, kur pārstāv Zintis Nauris Zuševics.

3 400 skatītāju klātbūtnē uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 4:3 izcīnīja Grācas komanda. Vīnes klubs neizšķirtu 3:3 panāca divas minūtes pirms trešā perioda beigām, bet uzvaras vārtus viesi guva pagarinājuma 3. minūtē.

Aizvadītajā mačā Krastenbergs rezultativitātes punktus nenopelnīja, taču izdarīja piecus metienus pa vārtiem, kā arī nopelnīja negatīvu koeficentu “-1”, tikmēr Zuševics izdarīja divus metienus pa vārtiem.

Atgādināsim, ka piektdien Krastenbergs guva trīs vārtus čempionāta spēlē.

Tabulā ar 15 punktiem Grācas komanda joprojām ir pēdējā vietā līgā, bet “Capitals” ar 21 punktu ieņem 11. pozīciju.

Tikmēr citā spēlē Slovēnijas komanda Ļubļanas “Olimpija”, kuru pārstāv latvietis Māris Bičevskis, ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos savā laukumā pārspēja Klāgenfurtes “Athletic Sports Club”.

Bičevskis spēlēja pirmajā maiņā un izdarīja sešus metienus pa pretinieku vārtiem.

Tabulā “Olimpija” ar 26 punktiem ieņem 10. vietu.

Vēl vienā spēlē aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā  “Villacher SV” viesos ar 2:3 zaudēja Insbrukas komandai.

Kulda izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja negatīvu koeficentu “-3”.