SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Tikai Hokejazinas.com!

Kerčs juniors: Uzturu komunikāciju ar vairākiem izlases hokejistiem

Aleksandrs Kerčs juniors, hokejazinas.com

Aleksandrs Kerčs juniors, hokejazinas.com

Bijušais Latvijas hokejists un Vācijas hokeja līgas (DEL) kluba Štraubingas “Tigers” individuālo prasmju treneris (Skills Coach) Aleksandrs Kerčs juniors sarunā ar “Hokejazinas.com” sacīja, ka vairākiem latviešu spēlētājiem ir palīdzējis nokļūt Vācijā un ikdienā uztur kontaktus arī ar Latvijas izlases kandidātiem.

“Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Aleksandrs Kerčs juniors (30) Latvijā pedējo reizi spēlēja 2015./2016. gada sezonā, kad pārstāvēja HK “Kurbads”, izcīnot sudraba medaļas. Pēc tam viņš karjeru turpināja Vācijā, četras sezonas pārstāvēdams “EV Pegnitz” klubu 4. līgā. Patlaban Kerčs juniors strādā DEL vienībā Štraubingas “Tigers”. Treneris uzsver, ka liels akcents DEL tiek likts uz spēlētājiem no Kanādas un ASV.

“DEL čempionātā pārsvarā ir leģionāri no Kanādas un Amerikas. Ja spēlētājs ir no Ziemeļamerikas, tad viņam ir daudz vieglāk iekļūt komandā. Iespējams, Eiropas citās līgās ir citādāk, bet Vācijā liela nozīme ir arī faktam, ka kluba menedžeris ir ārzemnieks. Šādos gadījumos spēlētājam no Ziemeļamerikas iekļūt sastāvā būs vieglāk. Daudzos klubos arī galvenie treneri nāk no Kanādas,” uzsver Kerčs juniors.

Treneris teic, ka regulāri kontaktējas ar latviešu spēlētājiem un dažiem no tiem ir palīdzējis nokļūt Vācijā.

“Man bija saruna ar vienu latviešu hokejistu par spēlēšanu DEL, taču komanda bija jau nokomplektēta un viņa pievienošanās vairs nebija iespējama. Uzturu komunikāciju ar Artūru Kuldu, Kristoferu Binduli un Mārtiņu Karsumu (Kulda pērn spēlēja Nirnbergas “Ice Tigers”, Bindulis un Karsums – Krēfeldes “Pinguine”), tāpat arī ar brāļiem Bukartiem. Vasarā Latvijā regulāri rīkoju treniņnometnes profesionāļiem un junioriem. Štraubingas kluba sistēmā spēlē četri jaunie latviešu hokejisti un divi no tiem šovasar piedalījās manā nometnē. Viņi sevi labi parādīja un pēc treniņiem Vācijā pievienojās U-17 komandai,” piebilst Kerčs juniors.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)