Ķēniņš piespēlē, Balcers iemet, bet fināla 4. mačā uzvar Lozanna (VIDEO)

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) finālsērijas ceturto spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne” un cita latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” komanda.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 savā laukumā izcīnīja Lozannas hokejisti, sērijā panākot līdzsvaru 2-2.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja Lozannas klubs, bet otrās trešdaļas sākumā mājinieki panāca 2:0. Perioda vidū “Lions” samazināja vārtu starpību, bet divas minūtes vēlāk Lozanna atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Trešās trešdaļas vidū Lozannas hokejisti guva ceturtos vārtus, bet mača izskaņā mājinieki piekto ripu raidīja jau tukšos vārtos.

Ķēniņš aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un pirmā perioda 14. minūtē asistēja Lozannas kluba pirmo vārtu guvumā. Uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Savukārt Balcers bija Cīrihes kluba pirmās maiņas uzbrucējs un otrā perioda vidū guva savas komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes, kuru laikā izdarīja četrus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “-2”.

Finālsērijas piektā spēle 25. aprīlī norisināsies Cīrihē.