Ķēniņam vairāki noraidījumi, Cjunskim īsā laika posmā aktīvs sniegums

Šveices hokeja līgas (NL) spēlē šovakar Latvijas uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne HC” viesos ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) papildlaikā piekāpās “EHC Biel-Bienne”.

Ķēniņš saņēma četras soda minūtes, uz ledus pavadot septiņas minūtes un 24 sekundes.

Uzbrucējs šosezon 31 spēlē izcēlies ar vienu vārtu guvumu un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Lausanne HC” ar 73 punktiem 44 spēlēs ieņem 4. vietu līgā. Ķēniņa komandai nākamā spēle paredzēta 13. februārī, kad atkārtoti spēkosies ar “EHC Biel-Bienne”.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) mājās apspēlēja “SC Bern”.

Lapinskis nospēlētajās 15:17 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus sāncenšu metienus.

21 gadu vecais Lapinskis šosezon 46 spēlēs ir guvis trīs vārtus.

“Tigers” ar 60 punktiem 46 spēlēs ieņem 11. vietu. Nākamo spēli Lapinska komanda aizvadīs 16. februārī pret “HC Ajoie”.

HC Lugano”, kurā spēlē Roberts Cjunskis, mājās minimāli ar 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) piekāpās “HC Davos”.

Vienīgie spēles vārti tika gūti 59 sekundes pirms finālsirēnas.

Cjunskis mačam tika pieteikts kā rezerves 13. uzbrucējs, tādēļ laukumā atradās vien četras minūtes un 47 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja abus iemetienus.

Šosezon 20 gadus vecais Cjunskis 24 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

“HC Lugano” ar izcīnītiem 68 punktiem 45 spēlēs ierindojas 6. pozīcijā. Cjunska vienībai nākamais mačs plānots rītdien, 4. februārī, pret līgas pastarīti “HC Ajoie”.

Visbeidzot vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvīlas-Jonas “Lakers” savā laukumā ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) uzveica “EV Zug”.

Punnenovs šajā mačā atradās rezervē.

Šo sezonu vārtsargs iesāka citā NL komandā “Lausanne HC”, kuras rindās 15 spēlēs vidēji mačā ielaida 3,03 ripas un atvairīja 87,9% pretinieku metienus. Tikmēr vienā spēlē “Lakers” rindās tika galā ar 86,9% metieniem.

“Lakers” ar 44 spēlēs iegūtiem 50 punktiem atrodās 12. vietā. Nākamo spēli Punnenova komanda aizvadīs rītdien, 4. februārī, pret “HC Davos”.