Ķēniņam divi punkti Šveices 2. līgā pret trīs latviešu pārstāvēto “La Chaux-de-Fonds”

Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) spēlē Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Martīnijas “HCV Red Ice” ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) piekāpās trīs Latvijas hokejistu pārstāvētajai “La Chaux-de-Fonds”.

“La Chaux-de-Fonds” kapteinis ir Toms Andersons, tajā spēlē arī aizsargs Sandis Smons un uzbrucējs Renārs Krastenbergs. No visiem latviešiem laukumā nebija sastopams tikai savainotais Smons.

Ķēniņš piedalījās abos “HCV Red Ice” vārtu guvumos. No “La Chaux-de-Fonds” latviešiem neviens ar punktiem neizcēlās.

No sākuma, 1. perioda 11. minūtē Ķēniņš asistēja komandas biedram, kad viņš atklāja mača rezultātu. 36 minūtes vēlāk, Ķēniņš izvirzīja komandu vadībā, panākot 2:1.

Krastenbergs nospēlētajās 18:08 minūtēs izpildīja astoņus (!!!) metienus pa pretinieku vārtiem un saņēma divas soda minūtes. Andersons 17:29 minūtēs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus. Savukārt, Ķēniņš 21:05 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 1 no 6 iemetieniem, un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Atgādinām, ka Ķēniņš tika nosūtīts uz Šveices 2. līgu spēļu prakses atgūšanai. Sagaidāms, ka komandas rindās viņš aizvadīs divus mačus.

Naura Sējēja pārstāvētā Kūsnahtas “Lions” ar 3:2 (0:0, 2:2, 1:0) apspēlēja Veinfeldenas “Thurgau”.

Sējējs uz ledus pavadīja septiņas minūtes un trīs skundes, kuru laikā saņēma divu minūšu noraidījumu.

Visbeidzot, Riharda Melnalkšņa pārstāvētā “EHC Olten” ar 0:2 atzina “EHC Winterthur” pārākumu. Melnalksnis izpildīja divus metienus sev atvēlētajās 15:58 minūtēs.