Ķēniņam “+2” panākumā, Lapinskim ļoti mazs spēles laiks

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs laukumā devās divi latviešu hokejisti.

“Lausanne” bez Ivara Punnenova pieteikumā, bet ar Ronaldu Ķēniņu sastāvā savā laukumā ar rezultātu 4:1 (3:1, 1:0, 0:0) apspēlēja “SC Bern”.

Ķēniņš nospēlētajās 12 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Punnenovs ceturto spēli pēc kārtas atradās ārpus pieteikuma.

Punnenovs 15 spēlēs izcīnījis vienu “sauso” uzvaru, atvairot 88,4% metienu un ielaižot vidēji 2,98 ripas spēlē. Ķēniņš 26 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Lausanne” ar 38 spēlēs izcīnītiem 66 punktiem ieņem 4. vietu. Abu latviešu komandai nākamā spēle paredzēta 17. janvārī pret “EV Zug”.

Citā mačā Oskara Lapinska Langnavas “Tigers” ar rezultātu 5:2 (1:2, 2:0, 2:0) viesos pārspēja bez Denisa Smirnova spēlējošo “EHC Kloten”.

Lapinskis tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un laukumā atradās vien minūti 43 sekundes.

Uzbrucējs 37 spēlēs guvis vienus vārtus.

Smirnovs traumas dēļ šosezon vēl nav spēlējis.

“Tigers” ar 45 punktiem 37 spēlēs ierindojas 11. vietā, bet “EHC Kloten” ieņem 13. vietu ar 34 punktiem 37 mačos.

Nākamo maču Lapinska komanda aizvadīs 13. janvārī pret Rūdolfa Balcera Cīrihes “Lions”.

Savukārt “Lugano” bez Roberta Cjunska ar 3:2 bullīšos apspēlēja “EHC Biel-Bienne”, kuras sastāvā nebija Rihards Bukarts. Taču Cīrihes “Lions” bez Rūdolfa Balcera sastāvā papildlaikā piekāpās “Davos” ar 2:3.