Karsums un Pavlovs rezultatīvi Slovākijā, Zabusovs un Buncis atgriežas laukumā

Latvijas uzbrucēji Mārtiņš Karsums un Vitālijs Pavlovs šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Slovākijas Ekstralīgā komandu uzvarās.

Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” mājās ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspēja čempioni Bratislavas ”Slovan”.

Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs 42. minūtē asistēja komandas otrajā vārtu guvumā.

Karsums izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pieredzējušais uzbrucējs šosezon 35 mačos ir nopelnījis 31 (17+14) punktu.

Uzbrucēju Vitālija Pavlova un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla” mājās ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) apspēlēja aizsarga Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky”.

Pavlovs 26. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli komandas uzvaras vārtu guvumā.

33 gadus vecais uzbrucējs divas reizes meta pa vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pavlovs šosezon 24 spēlēs Slovākijā ir sakrājis 14 (6+8) punktus.

Tikmēr Zabusovs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latviešu hokejists atgriezās laukumā pēc trīs spēļu pārtraukuma.

Savukārt Mamčics šoreiz atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderību.

Pēc trīs maču izlaišanas laukumā atgriezās arī uzbrucējs Filips Buncis, kurš palīdzēja ”Nitra” izbraukumā ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) sakaut aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Buncis reizi apdraudēja sāncenšu cietoksni un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tikmēr Ozols laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad” viesos ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) piekāpās “Banska Bystrica”.

Razgals izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga