Karsums uguņo Slovākijā un palīdz komandai atspēlēties no 0:5

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā komandas uzvarā.

Pateicoties Karsuma fantastiskajam sniegumam, viņa pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, spēlējot mājās, atspēlējās no 0:5 mačā pret ”Presov” un papildlaikā svinēja panākumu ar 6:5 (0:5, 4:0, 1:0, 1:0).

Karsums 29. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, ievadīja ”Liptovsky Mikulas” atspēlēšanos (1:5), bet 34. minūtē asistēja komandas ceturtajos gūtajos vārtos un palīdzēja mājiniekiem samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5. Savukārt 52. minūtē pieredzējušais uzbrucējs guva savus otros vārtus mačā un panāca 5:5.

Latvijas izlases bijušais hokejists piecas reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3. Šosezon 12 spēlēs Karsums ir sakrājis 12 (9+3) punktus.

Panākumu svinēja arī uzbrucēju Vitālija Pavlova un Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, kas savā laukumā ar 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) apspēlēja ”Košice”.

Pavlovs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Zabusovs trīs reizes apdraudēja sāncenšu vārtu drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latviešu klubu pārstāvēto klubu duelī ”Nove Zamky”, spēlējot bez savainotā aizsarga Roberta Mamčica, mājās ar 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) sagrāva Normunda Sējēja vadīto un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvēto ”Nitra”.

Buncis nopelnīja četras soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr neveiksmi piedzīvoja aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla”, kas viesos ar 2:5 (0:4, 2:1, 0:0) piekāpās ”Zvolen”.

Ozols izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga