Karsums un Augstkalns uguņo Vācijas 3. līgā, Biezajam un Begovam 1+1

Latvijas hokejisti Mārtiņš Karsums un Edmunds Augstkalns šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas pēc spēka trešajā līgā (Oberlīga).

Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” viesos ar 7:3 (3:0, 2:0, 2:3) sakāva Baireitas ”Tigers”.

Pieredzējušais Karsums pirmajā trešdaļā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Lowen” otrajos un trešajos gūtajos vārtos. Savukārt trešā perioda septītajā sekundē Latvijas hokejists guva viesu sestos vārtus, panākot uz tablo 6:0.

Karsums izpildīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”. Latviešu uzbrucējs kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju.

37 gadus vecais hokejists “Lowen” sastāvā 20 mačos guvis deviņus vārtus un atdevis 15 rezultatīvas piespēles.

“Lowen” ar 50 punktiem 41 spēlē ieņem devīto vietu Dienvidu konferencē.

Tikmēr aizsarga Edmunda Augstkalna, kā arī uzbrucēju Sanda Zolmaņa un Elvija Biezā pārstāvētā Esenes “Moskitos”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 6:5 (3:1, 2:3, 0:1, 1:0) pārspēja uzbrucēju Rūdolfa Maslovska un Rustama Begova pārstāvēto Herfordas “Ice Dragons”.

Begovs pirmā perioda beigās panāca 1:2. Biezais pamatlaika vidū pēc Augstkalna un Zolmaņa piespēlēm, spēlējot skaitliskajā vairākumā, “Moskitos” izvirzīja vadībā ar 4:3. Maslovskis 35. minūtē pēc Begova piespēles panāca 4:4. Augstkalns otrā perioda beigās izvirzīja viesus vadībā ar 5:4. Savukārt pagarinājumā Augstkalns un Biezais asistēja “Moskitos” uzvaras vārtos.

Augstkalns izdarīja četrus metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Biezais deviņas(!!!!!) reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, saņēma divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Tikmēr Zolmanis divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 12 no 29 (41,37%) iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Biezais 37 spēlēs sakrājis 71 (24+47) punktu. Zolmanis 38 mačos nopelnījis 67 (28+39) punktus, bet Augstkalns 38 spēlēs ticis pie 39 (7+32) punktiem.

Begovs izpildīja divus metienus, uzvarēja 19 no 30 (63,33%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Savukārt Maslovskis trīsreiz meta pa vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Maslovskis 34 spēlēs savācis 41 (7+34) punktu, bet Begovs 33 mačos nopelnījis 30 (12+18) punktus.

“Moskitos” ar 78 punktiem 38 mačos ieņem trešo vietu Ziemeļu konferencē, bet “Ice Dragons” ar 21 punktu ierindojas pēdējā pozīcijā Ziemeļu konferencē 12 komandu konkurencē.