Karsums turpina uguņot, Mamčics rezultatīvs latviešu derbijā (VIDEO)

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgā komandas uzvarā. Tāpat ar rezultatīvu sniegumu atzīmējās arī aizsargs Roberts Mamčics.

Karsuma pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” mājās ar 5:2 (1:1, 2:0, 2:1) apspēlēja “Banska Bystrica”.

Latviešu uzbrucējs pamatlaika vidū asistēja komandas uzvaras vārtos, bet pēdējā minūtē pielika punktu mačam ar metienu tukšā pretinieku cietoksnī.

Karsums divas reizes apdraudēja sāncenšu vārtu drošību un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Kādreizējais Latvijas izlases uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu sniegumu trešajā spēlē pēc kārtas. Pēdējos trijos mačos Karsums ir sakrājis sešus (2+4) punktus. Kopumā šosezon 28 spēlēs viņa kontā ir 25 (16+9) punkti.

Latviešu aizsargu duelī aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Nove Zamky” savā laukumā ar 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) pieveica Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Mamčics 21. minūtē asistēja komandas pirmajā vārtu guvumā. Latvijas izlases aizsargam tas bija tikai otrais (0+2) punkts 14 mačos.

Mamčics izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Ozols atzīmējās ar vienu metienu un neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad”, spēlējot viesos, papildlaikā ar 3:2 (0:0, 2:1, 0:1, 1:0) pārspēja ”Zvolen”.

Razgals četras reizes apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” mājās ar 3:6 (0:1, 0:3, 3:2) atzina valsts čempiones Bratislavas ”Slovan” pārākumu.

Buncis piecreiz meta pa vārtiem, uzvarēja sešos no 16 (37,50%) iemetieniem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderību.

Tāpat neveiksmi cieta arī uzbrucēju Patrika Zabusova un Vitālija Pavlova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, kas savu skatītāju klātbūtnē ar 2:3 (0:0, 2:1, 0:2) piekāpās ”Spisska Nova Ves”.

Zabusovs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt Pavlovs atkal nebija pieteikts mačam.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga