Plānics uguņo otrajā 1/16 fināla mačā, rezultatīvs arī Karsums

Latvijas uzbrucējs Klāvs Plānics ceturtdien izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas pēc spēka trešās līgas (Oberlīga) 1/16 fināla otrajā mačā. Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Mārtiņš Karsums.

Plānica pārstāvētā “Hochstadt”, spēlējot mājās, otrajā papildlaikā ar 7:6 (0:1, 3:4, 3:1, 0:0, 1:0) uzveica Lindau “Islanders EV” un triumfēja sērijā ar 2-0.

Latvijas hokejists otrā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Hochstadt” pirmajā vārtu guvumā, bet 48. minūtē panāca uz tablo 4:6. Savukārt pēdējā pamatlaika minūtē Plānics atzīmējās ar rezultatīvu piespēli mājinieku sestajā vārtu guvumā un palīdzēja “Hochstadt” izraut neizšķirtu.

Plānics pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 34 spēlēs izcēlās ar 15 gūtiem vārtiem un tikpat rezultatīvām piespēlēm, bet divos 1/16 fināla mačos sakrāja četrus (2+2) punktus.

Nākamajā kārtā “Hochstadt” tiksies ar Hannoveres “Scorpions”. Sērijas pirmā spēle paredzēta 3. martā. Sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām.

Tikmēr Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” viesos ar 7:3 (3:0, 2:1, 2:2) sagrāva “EV Fussen” un uzvarēja sērijā ar 2-0.

Latvijas hokejists 38. minūtē asistēja “Lowen” piektajā vārtu guvumā.

Karsums nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Uzbrucējs regulārajā sezonā 27 spēlēs guva 16 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet divos 1/16 fināla mačos nopelnīja divus (0+2) punktus.

Nākamajā kārtā “Lowen” krustos nūjas ar Nīderlandes klubu Tilburgas “Trappers”. Sērijas pirmā spēle paredzēta 3. martā. Sērija norisināsies līdz kādas komandas trim uzvarām.