Karsumam un Zabusovam vārti savstarpējā mačā Slovākijā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma “Liptovsky Mikulas” viesos ar rezultātu 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) apspēlēja Vitālija PavlovaPatrika Zabusova un Kristapa Bazēviča Mihalovčes “Dukla” vienību.

Karsums šodien nospēlēja 16 minūtes un 45 sekundes, guva vārtus, četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon Karsums 44 spēlēs guvis 18 vārtus un atdevis 15 piespēles, bet “Liptovsky Mikulas” ar 55 punktiem 48 mačos ierindojas priekšpēdējā, 11. vietā līgā.

Zabusovs šajā spēlē uz ledus pavadīja 16 minūtes un 49 sekundes, izcēlās ar precīzu metienu, vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pavlovs un Bazēvičs šajā spēlē nepiedalījās.

Šajā sezonā Pavlovs 33 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis astoņas piespēles, Zabusovam 36 mačos 11 vārti un deviņas piespēles, bet Bazēvičs vēl nav debitējis Slovākijas Ekstralīgā.

Citā mačā Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra” komanda ar rezultātu 4:2 (0:2, 3:0, 1:0) mājās uzveica “Zvolen” vienību.

Buncis šajā mačā uz ledus pavadīja desmit minūtes un 49 sekundes, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 29% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Buncim šajā sezonā 44 spēlēs astoņi vārti un 12 piespēles, bet “Nitra” ar 61 punktu 48 mačos atrodas desmitajā vietā Ekstralīgā.

Uzvaru izcīnīja arī Roberta Mamčica “Nove Zamky” komanda, kas ar rezultātu 4:2 (0:0, 1:1, 3:1) viesos uzvarēja “Banska Bystrica” vienībai.

Mamčics šajā spēlē uz ledus aizvadīja 23 minūtes un 18 sekundes, pa vārtiem nemeta un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šajā sezonā 32 spēlēs Mamčicam sešas rezultatīvas piespēles, bet “Nove Zamky” ar 71 punktu 48 mačos ierindojas sestajā vietā Ekstralīgā.

Visbeidzot, Frenka Razgala “Poprad” komanda ar rezultātu 2:7 (0:4, 2:1, 0:2) mājās piedzīvija graujošu zaudējumu “Kosice” vienībai.

Razgals šajā spēlē uz laukuma atradās 18 minūtes un 31 sekundi, izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Razgals 29 cīņās izcēlies ar sešiem vārtiem un sešām piespēlēm, bet “Poprad” ar 69 punktiem 48 spēlēs ierindojas septītajā pozīcijā līgā.