Karsumam svarīgi vārti komandas uzvarā

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā komandas uzvarā.

Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” mājās rezultatīvā cīņā ar 5:4 (2:1, 0:1, 3:2) pieveica ”Zvolen”.

Pieredzējušais latviešu uzbrucējs 44. minūtē guva komandas ceturtos vārtus un tobrīd uz tablo panāca 4:2, pirmoreiz mačā izvirzot ”Liptovsky Mikulas” vadībā ar divu ripu pārsvaru.

Karsums izcēlās ar rezultatīvu sniegumu jau otrajā spēlē pēc kārtas. Iepriekšējā mačā pret uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvēto ”Poprad” Latvijas izlases bijušais hokejists atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Pieredzējušais Karsums izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Latviešu uzbrucējs šosezon 27 spēlēs ir nopelnījis 23 (15+8) punktus.

Uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” savā laukumā ar 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) apspēlēja aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Buncis četras reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 13 no 23 (56,52%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu. Arī Ozols spēli pabeidza ar neitrālu lietderību.

Uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā ”Poprad” viesos ar 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) sakāva ”Banska Bystrica”.

Razgals divas reizes apdraudēja sāncenšu vārtu drošību, nopelnīja divas soda minūtes un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, spēlējot bez uzbrucēja Vitālija Pavlova, izbraukumā sīvā cīņā papildlaikā ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:1) piekāpās ”Presov”.

Zabusovs nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā ”Nove Zamky” mājās pārsteidzoši ar 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) sakāva valsts čempioni Bratislavas ”Slovan”.

Mamčics nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga