Karsumam lielisks sniegums ”Lowen” graujošā uzvarā

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Mārtiņš Karsums šovakar izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli Vācijas pēc spēka trešajā līgā (Oberlīga).

Karsuma pārstāvētā Bādtelcas “Lowen” mājās ar 9:0 (4:0, 3:0, 2:0) sagrāva Štutgartes ”Rebels”.

Latvijas hokejists 16. minūtē asistēja “Lowen” trešajos vārtos, bet pirmā perioda beigās, realizējot skaitlisko vairākumu, guva komandas ceturtos vārtus. Savukārt 56. minūtē Karsums guva savus otros vārtus mačā un uzstādīja spēles gala rezultātu.

Karsums izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

37 gadus vecais hokejists 12 spēlēs “Lowen” rindās guvis sešus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

“Lowen” ar 35 punktiem 33 mačos Dienvidu konferencē ieņem vien 11. vietu 13 komandu konkurencē.