Karsuma komandai pārbaudes spēlē zaudējums bullīšos

Latvijas hokejista Mārtiņa Karsuma pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” komanda priekšpēdējā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1) viesos uzvarētāja noskaidrošanas metienos piekāpāsSpisska Nova Ves” vienībai.

Pirmā perioda 13. minūtē Jurajs Majdans vairākumā izvirzīja vadībā “Spisska Nova Ves”. Otrās trešdaļas 15. minūtē Julio Vahatalo panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa septītajā minūtē vairākumā Kamils Valega izvirzīja vadībā Karsuma klubu, taču mājinieki 10. minūtē vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā komandas vārtus neguva, taču pēcspēles metienos “Spisska Nova Ves” izcīnīja uzvaru.

Sešos aizvadītajos pārbaudes mačos Karsums ir nopelnījis sešus (4+2) rezultativitātes punktus.

Slovākijas Ekstralīgas jaunā sezona sāksies 16. septembrī.