Karašam otrie vārti divās spēlēs, latviešu pārstāvētie klubi piedzīvo zaudējumus (VIDEO)

Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) šovakar tika aizvadītas divas spēles. Abi mači notika ar Latvijas hokejistu līdzdalību.

Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova pārstāvētā Kajānu “Hokki” viesos ar 2:4 (0:0, 0:2, 2:2) atzina Joensū “Kiekko-Pojat” pārākumu.

Karaša mača pēdējā minūtē guva “Hokki” otros vārtus, panākot 2:3. Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un 43 sekundes, kuru laikā izpildīja piecus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Homjakovs nospēlēja 21 minūti un 11 sekundes, četrreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību, uzvarot 11 no 19 (57,89%) iemetieniem un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr Vutkēvičs uz ledus atradās 13 minūtes un sešas sekundes. Arī viņš izdarīja četrus metienus un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Karaša šosezon divās spēlēs guvis divus vārtus, Homjakovs divos mačos atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli, bet Vutkēvičs divās spēlēs palicis bez punktiem.

“Hokki” ar trīs punktiem divos mačos ieņem piekto vietu līgā.

Nākamo maču latviešu pārstāvētais klubs aizvadīs 21. septembrī, plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot Keurū “KeuPa”.

View this post on Instagram

A post shared by Kajaanin Hokki (@kajaaninhokki)

Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” šovakar izbraukumā ar 0:2 (0:2, 0:0, 0:0) piekāpās “KeuPa” hokejistiem.

Ravinskis laukumā pavadīja 21 minūti un 24 sekundes, izpildot četrus metienus, nopelnot divas soda minūtes un iegūstot neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon trīs spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Kettera” ar diviem punktiem trīs mačos ierindojas vien astotajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Ravinska pārstāvētā komanda aizvadīs 19. septembrī, plkst. 18:30 mājās tiekoties ar aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvēto Iisalmi “Peli-Karhut”.