Kapanenam Hat-trick, Bļugera “Penguins” sakauj “Blues” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas “Penguins” mājās ar rezultātu 6:2 (3:1, 2:1, 1:0) pārspēja Sentluisas “Blues” vienību.

Teodors Bļugers šajā mačā uz ledus atradās 12 minūtes un 15 sekundes, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja 38% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē “Penguins” uzbrucējs Kasperi Kapanens atklāja mača rezultātum bet 12. minūtē Braiens Rasts dubultoja pārsvaru.

48 sekundes pēc Rasta vārtiem Pāvels Bučņevičs samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 17. minūtē Kapanens atjaunoja “Penguins” divu vārtu pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Džeisons Zukers guva ceturtos “Penguins” vārtus, bet Vladimirs Tarasenko devītajā minūtē izcēlās ar otrajiem “Blues” vārtiem mačā.

Kasperi Kapanens otrā perioda 11. minūtē guva savus trešos vārtus spēlē, bet trešā mača nogriežņa 16. minūtē “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos vārtos.

Tristans Džarijs atvairīja 26 no 28 “Blues” metieniem, bet Džordans Biningtons pirms nomaiņas tika galā ar 13 no 17 “Penguins” raidījumiem. Tomass Greiss atvairīja 19 no 20 atlikušajiem metieniem.

Bļugers šosezon desmit spēlēs atdevis četras rezultatīvas piespēles, bet “Penguins” ar 30 punktiem 25 mačos atrodas septītajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Penguins” 7. decembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika mājās pret Elvja Merzļikina Kolumbusas “Blue Jackets”.