Kaļķim sausā uzvara Nicā

Šovakar Francijas augstākajā hokeja līgā (Ligue Magnus) spēli aizvadīja latviešu hokejista Roberta Kaļķa pārstāvētā  Marseļas “Spartiates” komanda.

Marseļas klubs izbraukumā tikās ar Nicas “Aigles” hokejistiem un izcīnīja sauso uzvaru ar rezultātu 4:0.

Pirmais periods noslēdzās ar 2:0 viesu labā, otrajā Marseļas hokejisti guva vēl vienus vārtus, bet trešajā trešdaļā viesi guva ceturtos vārtus.

Kaļķis, kuram šī ir pirmā sezona Francijā, aizvadītajā mačā rezultativitātes punktus neguva. Aizsargs izdarīja vienu metienu, nopelnīja divu minūšu noraidījumu, kā arī lietderības koeficentu “+1”.

Kaļķis šoseson 15 spēlēs nopelnījis četrus punktus (0+4).

Turnīra tabulā Marseļas klubs ar 24 punktiem ieņem 5. vietu, savukārt Nicas komanda ar 14 punktiem atrodas 9. pozīcijā.