”Jukurit” bez Batņas rezultatīvā cīņā piekāpjas ”KalPa”

Oskars Batņa, hokejazinas.com

Oskars Batņa | Foto: Mikeli "Jukurit"

Ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas mājās, iztiekot bez latviešu uzbrucēja palīdzības, viesos ar 3:6 (1:3, 2:0, 3:0) piekāpās “KalPa” hokejistiem.

Mājinieki pēc pirmajām 20 minūtēm atradās vadībā ar 3:1. Otrā perioda vidū ”Jukurit”, gūstot divus vārtus 57 sekunžu laikā, panāca izlīdzinājumu (3:3), taču pēdējais vārds piederēja “KalPa”, kas laika posmā no 53. līdz 60. minūtei iemeta trīs bezatbildes ripas – 6:3.

Batņa šajā mačā nepiedalījās, jo viņam līgas disciplinārā komiteja par neatļautu spēka paņēmienu 24. janvāra mačā pret Hemēnlinnas “Pallokerho” (1:3) piešķīrusi trīs spēļu diskvalifikāciju. Latviešu uzbrucējs varēs atgriezties laukumā 3. februāra mačā pret Oulu ”Karpat” komandu.

Batņa šosezon Somijas čempionātā 43 spēlēs ir sakrājis desmit (4+6) punktus.

”Jukurit” ar 59 punktiem 44 mačos ieņem 11. vietu līgā.