”Jukurit” bez Batņas rezultatīvā cīņā piekāpjas ”KalPa”

Ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs Somijas hokeja līgā (Liiga) šovakar piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Oskara Batņas pārstāvētā Mikeli ”Jukurit”, kas mājās, iztiekot bez latviešu uzbrucēja palīdzības, viesos ar 3:6 (1:3, 2:0, 3:0) piekāpās “KalPa” hokejistiem.

Mājinieki pēc pirmajām 20 minūtēm atradās vadībā ar 3:1. Otrā perioda vidū ”Jukurit”, gūstot divus vārtus 57 sekunžu laikā, panāca izlīdzinājumu (3:3), taču pēdējais vārds piederēja “KalPa”, kas laika posmā no 53. līdz 60. minūtei iemeta trīs bezatbildes ripas – 6:3.

Batņa šajā mačā nepiedalījās, jo viņam līgas disciplinārā komiteja par neatļautu spēka paņēmienu 24. janvāra mačā pret Hemēnlinnas “Pallokerho” (1:3) piešķīrusi trīs spēļu diskvalifikāciju. Latviešu uzbrucējs varēs atgriezties laukumā 3. februāra mačā pret Oulu ”Karpat” komandu.

Batņa šosezon Somijas čempionātā 43 spēlēs ir sakrājis desmit (4+6) punktus.

”Jukurit” ar 59 punktiem 44 mačos ieņem 11. vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Liiga