Jevpalovs iemet tukšos vārtos un palielina pārsvaru sērijā, Ģēģerim vārti zaudējumā

Ņikita Jevpalovs, hokejazinas.com

Ņikita Jevpalovs | Foto: Loic Cousin, Icon Sport

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) pusfināla otrajā mačā Latvijas hokejistu Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” klubs ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) savā laukumā apspēlēja Grenobles “Bruleurs De Loups” komandu.

“Boxers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Jevpalovs pēdējā spēles minūtē ieraidīja ripu tukšos vārtos, uzstādot mača gala rezultātu. Uzbrucējs četras reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Polcs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un uzvarēja astoņus no 15 iemetieniem.

Regulārajā sezonā Jevpalovs 44 spēlēs nopelnīja 39 (16+23) punktus, bet Polcs 31 mačā tika pie 16 (10+6) punktiem. Play-off Jevpalovs astoņās cīņās nopelnījis deviņus (3+6) punktus, bet Polcs astoņās spēlēs guvis trīs (2+1) punktus.

Citā mačā Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) pieveica Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” vienību.

Sērijā rezultāts kļuvis 2-0 “Dragons” labā.

Ģēģeris otrā perioda vidū realizēja vairākumu, gūstot komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs izcēlās ar trīs metieniem un negatīvu lietderību “-3”. Goršānovs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu koeficientu “-1”.

Regulārajā sezonā Ģēģeris 29 spēlēs guva 33 (23+10) punktus, bet Goršānovs 44 cīņās tika pie astoņiem (1+7) punktiem. Izslēgšanas spēlēs Ģēģerim astoņās spēlēs septiņi (5+2) punkti, bet Goršānovam astoņos mačos trīs (0+3) punkti.

Vīgners izpildīja piecus (!!!) metienus pa vārtiem, taču Sotnieks reizi meta pa vārtiem un noslēdza cīņu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā Vīgneram 41 spēlē 46 (27+19) punkti, bet Sotniekam 44 mačos 15 (4+11) punkti. Septiņās izslēgšanas cīņās Vīgners ticis pie pieciem (1+4) punktiem, bet Sotnieks piecos mačos guvis divus vārtus.

Abās sērijās trešā spēle paredzēta 26. martā.