Jevpalovs iemet tukšos vārtos un palielina pārsvaru sērijā, Ģēģerim vārti zaudējumā

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) pusfināla otrajā mačā Latvijas hokejistu Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” klubs ar rezultātu 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) savā laukumā apspēlēja Grenobles “Bruleurs De Loups” komandu.

“Boxers” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Jevpalovs pēdējā spēles minūtē ieraidīja ripu tukšos vārtos, uzstādot mača gala rezultātu. Uzbrucējs četras reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Polcs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus un uzvarēja astoņus no 15 iemetieniem.

Regulārajā sezonā Jevpalovs 44 spēlēs nopelnīja 39 (16+23) punktus, bet Polcs 31 mačā tika pie 16 (10+6) punktiem. Play-off Jevpalovs astoņās cīņās nopelnījis deviņus (3+6) punktus, bet Polcs astoņās spēlēs guvis trīs (2+1) punktus.

Citā mačā Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) pieveica Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” vienību.

Sērijā rezultāts kļuvis 2-0 “Dragons” labā.

Ģēģeris otrā perioda vidū realizēja vairākumu, gūstot komandas pirmos vārtus. Uzbrucējs izcēlās ar trīs metieniem un negatīvu lietderību “-3”. Goršānovs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu koeficientu “-1”.

Regulārajā sezonā Ģēģeris 29 spēlēs guva 33 (23+10) punktus, bet Goršānovs 44 cīņās tika pie astoņiem (1+7) punktiem. Izslēgšanas spēlēs Ģēģerim astoņās spēlēs septiņi (5+2) punkti, bet Goršānovam astoņos mačos trīs (0+3) punkti.

Vīgners izpildīja piecus (!!!) metienus pa vārtiem, taču Sotnieks reizi meta pa vārtiem un noslēdza cīņu ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā Vīgneram 41 spēlē 46 (27+19) punkti, bet Sotniekam 44 mačos 15 (4+11) punkti. Septiņās izslēgšanas cīņās Vīgners ticis pie pieciem (1+4) punktiem, bet Sotnieks piecos mačos guvis divus vārtus.

Abās sērijās trešā spēle paredzēta 26. martā.