Jerofejevs rezultatīvs pirmajā Kontinentālā kausa spēlē, Buncim uzvara

IIHF Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas F grupas spēlē Polijas komanda Aušvicas “Unia”, kuru pārstāv Latvijas hokejisti Aleksandrs Jerofejevs un Kristaps Jākobsons, apspēlēja Ukrainas “HC Kremenchuk” ar 4:2 (0:1, 1:0, 3:1).

Jerofejevs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli. Viņš asistēja trešā perioda 2. minūtē, kad “Unia” panāca 2:1.

Jākobsons veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Jerofejevs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus, kā arī tika sodīts ar divu minūšu noraidījumu.

Rītdien “Unia” spēkosies ar Itālijas komandu “Asiago”, taču svētdien sagaidāms duelis ar Filipa Bunča pārstāvēto “Nitra”.

Citā F grupas spēlē Bunča pārstāvētā “Nitra” ar 5:2 (3:0, 1:2, 1:0) apspēlēja “Asiago”. Latvietis pie punktiem netika.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: IIHF