Jerofejevs rezultatīvs 13 vārtu spēlē Slovākijā

Slovākijas pēc spēka 2. hokeja līgas komanda Prešovas “Transport” pirmssezonas turnīra “Slovakia Cup” spēlē ar 12:1 (2:0, 4:0, 6:1) sagrāva Slovākijas pēc spēka 3. hokeja līgas vienību “MHK Kezmerok”.

“Transport” rindās spēlē 39 gadus vecais Latvijas aizsargs Aleksandrs Jerofejevs.

Jerofejevs pirmās trešdaļas 7. minūtē asistēja Prešovas komandas pirmajā vārtu guvumā, palīdzot atklāt mača rezultātu.

Pēc tam sekoja septiņi (!!!) bezatbildes ripas “MHK Kezmerok” vārtos, taču pēc viena gola tika pievienoti vēl četri vārti.

Jerofejevam šī būs pirmā sezona “Transport” komandā.

Septiņu pasaules čempionātu dalībnieks aizvadītajā sezonā Polijas hokeja līgas vienības Aušvicas “Unia” rindās aizvadīja 39 spēles, kurās guva vienus vārtus un atdeva 18 rezultatīvas piespēles, kā arī izcēlās ar pozitīvu lietderības koeficientu “+20”.

Izslēgšanas spēlēs pieredzes bagātais aizsargs 14 mačos izcēlās ar sešām rezultatīvām piespēlēm, kas bija dalīti labākais rezultāts starp visiem aizsargiem Play-off, palīdzot klubam izcīnīt Polijas bronzu.

Prešovas “Transport” aizvadītajā sezonā Slovākijas Ekstralīgā 50 cīņās nopelnīja 55 punktus un ierindojās pēdējā, 12. vietā līgā, kā rezultātā klubs tika pazemināts uz otro līgu.

Nākamo spēli Jerofejeva pārstāvētā “Transport” aizvadīs 6. septembrī, kad spēkosies ar “AquaCity Pikes”, taču divas dienas vēlāk cīnīsies ar Vitālija Pavlova pārstāvēto “HC 19 Humenne”.