Site icon Hokeja ziņas

Jansons un Kulda rezultatīvi komandas panākumā, uzvaras arī Zvagulim un Razgalam

Eduards Hugo Jansons, hokejazinas.com

Eduards Hugo Jansons | Foto: Nela Dittrichova, Jihlavas "Dukla"

Čehijas pēc spēka 2. līgas spēlē aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 5:4 (0:1, 3:2, 2:1) viesos pārspēja Litomerices “Stadion”.

Jansons rezultatīvi piespēlēja pirmajos vārtos, palīdzot realizēt vairākumu. Aizsargs 18:27 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Kulda atdeva piespēli otrajos vārtos. Nospēlētajās 14:05 minūtēs uzbrucējs veica trīs metienus pa vārtiem, vienu metienu bloķēja un uzvarēja septiņus no 11 iemetieniem.

Tikmēr Ozols 17 minūtēs un 57 sekundēs pa reizei metienu bloķēja un izpildīja, saņēma divas soda minūtes, maču pabeidzot ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Kulda 14 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis četras rezultatīvas piespēles, Ozola kontā 14 mačos četri punkti (1+3), savukārt Jansons 14 mačos ticis pie četrām piespēlēm.

Jihlavas komanda ar 23 punktiem 14 spēlēs ieņem 6. vietu. Trīs latviešu pārstāvētā “Dukla” nākamo spēli aizvadīs 26. oktobrī pret Prāgas “Slavia”.

Citā mačā uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) apspēlēja Kolīnas “Marimex”.

Razgals uz ledus pavadītajās 14:01 minūtēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus.

Uzbrucējs 15 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

Ostravas vienība ierindojas 5. vietā ar 23 punktiem 15 mačos. “Torax Poruba 2011” nākamais mačs paredzēts 26. oktobrī pret “VHK Vsetin”.

Visbeidzot uzbrucēju Patrika Zabusova un Raula Ozollapas Pršerovas “Zubr” savā laukumā ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās uzbrucēja Kristera Zvaguļa Prāgas “Slavia”.

Zabusovs sev atvēlētajās 19 minūtēs un 49 sekundēs veica trīs metienus pa vārtiem un nopelnīja divu minūšu noraidījumu.

Taču Ozollapa spēlei netika pieteikts.

Zabusovs 13 spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Ozollapa divās spēlēs punktus nav guvis.

Zvagulis nospēlētajās 10:17 minūtēs bloķēja vienu metienu, laukumu pametot ar negatīvu lietderību “-1”.

20 gadus vecais Zvagulis 14 mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Zubr” ar 19 punktiem 13 spēlēs ieņem 8. vietu, bet “Slavia” ierindojas ceturtajā pozīcijā ar 14 mačos iekrātiem 27 punktiem.

Abām komandām nākamā spēle paredzēta 26. oktobrī – Zvaguļa “Slavia” viesosies pie trīs latviešu pārstāvētās Jihlavas “Dukla”, taču Zabusova un Ozollapas “Zubr” izbraukumā cīnīsies ar Pardubices “Dynamo B”.