Jansons rezultatīvs, latviešu pārstāvētā ”Valk 494” tuvojas Igaunijas zeltam

Otro uzvaru Igaunijas “Unibet” hokeja līgas finālsērijā šodien izcīnīja vairāku Latvijas hokejistu pārstāvētā Tartu “Valk 494”, kas trešajā finālsērijas mačā, spēlējot mājās, papildlaikā ar 6:5 (2:2, 1:2, 2:1, 1:0) uzveica Narvas ”PSK” un sērijā līdz trīs uzvarām izvirzījās vadībā ar 2-1.

Tartu kluba sastāvā laukumā devās četri Latvijas hokejisti – aizsargi Didzis Jansons un Mārtiņš Jakovļevs, kā arī uzbrucēji Kaspars Saulietis un Miks Lipsbergs.

Jansons otrā perioda vidū nopelnīja noraidījumu, kura laikā ”PSK” guva ceturtos vārtus, bet 47. minūtē Latvijas aizsargs asistēja “Valk 494” ceturtajā vārtu guvumā un palīdzēja mājiniekiem panākt 4:4.

Neviens cits Latvijas hokejists šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta jau rīt, plkst. 15:35. Tā norisināsies Tartu.