Jansonam lielisks sniegums pret Čehijas 3. līgas klubu, Ozols iemet pēc Kuldas piespēles (VIDEO)

Eduards Hugo Jansons, hokejazinas.com

Eduards Hugo Jansons | Foto: Nela Dittrichova, Jihlavas "Dukla"

Graujošu uzvaru pārbaudes spēlē šovakar svinēja Latvijas hokejistu Eduarda Hugo JansonaPatrika Ozola un Edgara Kuldas pārstāvētā Čehijas pēc spēka 2. līgas komanda Jihlavas “Dukla”, kas ar 10:0 (4:0, 4:0, 2:0) sagrāva Čehijas 3. līgas klubu Havlīčkūvbrodas BK.

Kulda spēlēja uzvarētāju pirmajā maiņā, bet Jansons un Ozols darbojās otrajā aizsargu pārī.

Jansons šajā mačā izcēlās ar diviem vārtiem. Latviešu aizsargs pirmās trešdaļas vidū dubultoja “Dukla” pārsvaru, bet 39. minūtē panāca uz tablo graujošo 8:0.

Savukārt Ozols pēc Kuldas piespēles 12. minūtē guva Jihlavas kluba trešos vārtus.

Tikmēr Patrika Zabusova pārstāvētā HC “Prerov” ar 3:5 (2:0, 0:2, 1:3) piekāpās “HC Frydek-Mistek”.

Zabusovs spēlēja pirmajā maiņā. Latviešu uzbrucējs trešajā minūtē asistēja HC “Prerov” pirmajā vārtu guvumā.