SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Tikai Hokejazinas.com!

Voris pēc kluba skandāla Ukrainā: Par mani interese bija Latvijā

Jānis Voris, hokejazinas.com

Jānis Voris | FOTO: hcdonbass.com

Latviešu hokeja vārtsargs Jānis Voris sarunā ar hokejazinas.com sacīja, ka, neskatoties uz saspīlētajām attiecībām starp Ukrainas Hokeja federāciju un šīs valsts vairākiem klubiem, viņš joprojām paliks Doņeckas “Donbass” sastāvā.

Hokejazinas.com jau vēstīja, ka Ukrainas Hokeja federācija lēmusi no vietējā čempionāta izslēgt divas komandas – “Kramatorsk” un trīs latviešu – Jāņa Vora, Oļega Šišlaņņikova un Gata Sprukta pārstāvēto “Donbass”.

Lēmumu izslēgt abus klubus no Ukrainas čempionāta Ukrainas Hokeja federācija pieņēmusi, jo komandu sastāvos laukumā devušies spēlētāji, kurus Ukrainas Hokeja federācija pēc tam, kad viņi pameta valstsvienību, bija diskvalificējusi. Voris sīkāk par diskvalifikācijas iemesliem nezināja pateikt, taču norādīja, ka skandāls sākās novembrī, kad Ukrainas izlase piedalījās turnīrā Budapeštā.

“Ukrainas izlase aizvadīja turnīru Ungārijā, bet pirms tā nometnes laikā “Donbass” kluba īpašnieks Boriss Koļesņikovs piezvanīja sešiem kluba spēlētājiem un lika atstāt izlases rindas,” teica vārtsargs. Sakarā ar sekojošo diskvalifikāciju šie spēlētāji nedrīkstēja doties laukumā, taču līdzīgs scenārijs atkārtojās arī dažas dienas vēlāk, kā rezultātā “Donbass” klubs tika izslēgts no čempionāta.

“Kad paziņoja par kluba diskvalifikāciju, vēl divi klubi pēc pašu lēmuma atstāja čempionātu un četras komandas diezgan īsā laikā izveidoja Ukrainas Superlīgu. Tagad jau tajā dalību asptiprinājušas sešas komandas, bet vēl viena jauna tiks izveidota Kijevā. Mēs turpinām trenēties. Jāteic, ka “Donbass” kluba šefs Koļesņikovs pats agrāk izveidoja Ukrainas hokeja līgu, jo viņam pieder vairāki klubi valstī,” norādīja Voris, sakot, ka patlaban viņa plānos nav atstāt klubu un meklēt jaunu vienību.

“Man bija saruna ar treneriem, kuri sacīja, ka jaunajā turnīrā man tiks dots lielāks spēles laiks. Klubā esam trīs vārtsargi, bet līdz šim katrs bijām aizvadījuši pa septiņām, astoņām spēlēm. Nesen par mani interesējās viens klubs no “Optibet” hokeja līgas, bet izlēmu palikt Ukrainā, jo vēlos aizvadīt pilnvērtīgu sezonu vienā vietā. Ārzemēs esmu trešo gadu un nevēlos visu laiku mainīt komandas.”

 

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (1)
Duļevskis
December 1, 2021, 15:18
0
Bardaks