Jaks uguņo pārbaudes spēlē, rezultatīvi arī Bukarti un Mamčics (VIDEO)

Jānis Jaks, hokejazinas.com

Jānis Jaks | Foto: Jakub Knap, Karlovi Vari "Energie"

Vairākiem latviešu hokejistiem šovakar norisinājās pārbaudes spēles Čehijā.

Latvijas aizsargu Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Čehijas Ekstralīgas komanda Karlovi Varu “Energie” ar rezultātu 2:4 (1:0, 1:2, 0:2) piekāpās “BK Mlada Boleslav”.

Abi latvieši sastādīja pirmo aizsargu pāri.

Jaks izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, kamēr Mamčics kontam pievienoja piespēli.

Jaks 12. minūtē atklāja mača rezultātu. Otrās trešdaļas vidū pēc abu latviešu piespēles Eiriks Salstens dubultoja “Energie” pārsvaru.

Šajā starpsezonā Jaks četrās spēlēs sakrājis piecus punktus (3+2), bet Mamčics piecos mačos pie punktiem nav ticis.

Citā mačā brāļu Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” ar 5:1 (4:0, 1:0, 0:1) sagrāva Čehijas 2. līgas komandu “VHK Vsetin”.

Abi brāļi spēlēja “Ridera” trešajā maiņā.

Roberts izcēlās ar vārtu guvumu, taču Rihards atdeva rezultatīvu piespēli.

Mača 5. minūtē Roberts Bukarts atklāja rezultātu, bet 11 minūtes vēlāk Rihards asistēja otrajos vārtos.

Abi Bukarti starpsezonā devušies laukumā četrās pārbaudes spēlēs – Roberta kontā trīs vārti un viena piespēle, kamēr Riharda vārti un divas piespēles.